אוריין מיכאלי

מורה לפילאטיס, רקדנית, כוראוגרפית ושחקנית

 

את הכשרתי  בפילאטיס קיבלתי בסטודיו "פז פילאטיס" במשגב. 

 

למדתי ריקוד וכוראוגרפיה בסדנה להכשרת רקדנים געתון, בית הספר למחול מודרני אמסטרדם ובבית הספר לתאטרון חזותי בירושלים. בתום לימודי יצרתי עבודות מחול ועבדתי עם כוראוגרפים.יות ובמאים.יות שונים.ות בישראל. בשנים האחרונות יצרתי כוראוגרפיה והייתי שותפה ביצירת מספר הצגות תיאטרון פיסי באנגליה ובקנדה עם קבוצות שונות. הפקות שבחלקן השתתפתי והופעתי בתאטראות ופסטיבלים ברחבי העולם. כחלק מתהליך היצירה וההופעות העברתי שיעור פילאטיס מידי יום לחברי הלהקות עימן עבדתי. 

 

במהלך השנים לימדתי פילאטיס בקבוצות ובאופן פרטי אוכלוסיות מגוונות. כיום, אני ממשיכה ביצירה בארץ ובעולם ולומדת בקורס להכשרת מורי פלדנקרייז בהנהלת ד"ר אילת אלמגור וענת קריבין. 

 

אני אוהבת תנועה, סקרנית לגבי הגוף, מוצאת עניין אינסופי בהקשבה לאופן בו אנו זזים.ות.במקום שבו אין תנועה אין חיים ואני מאמינה שכמו שאין דרך אחת לחיות, אין דרך אחת לנוע ומעוניינת לגלות יחד עם כל תלמיד.ה בקצב שלו.ה את הדרך הטובה, הקלה, הנעימה והמשמחת ביותר עבורו.ה.

 

אני מרגישה שהפילאטיס מעניק לי ומקווה שיעניק לתלמידים.ות זמן של מודעות ותשומת לב, זמן הקשבה לא שיפוטית לגוף, לנשימה, לרגשות, למחשבות ולתחושות שעולות, זמן שמאפשר יציאה למסעות בתוך עצמנו, מזמין לחקירת האפשרויות והטווחים הגלומים בתנועה ופותח למקומות חדשים של תנועה וחופש. אני מאמינה שתוך היכרות עמוקה ומודעות לעצמי, לגופי ולתנועה שלי, נפתח גם מרחב של הקשבה והבנה של האחרים והעולם.

אוריין מלמדת בימי חמישי - שיעור לבני 60+ (18:00) ושיעור פילאטיס (19:15)

גופאני - בית לתנועה בגבעתיים, דוד רמז 17.

טלפון : 054-3211301 כתובת מייל : ambodyou@gmail.com

  • Wix Facebook page

​© Copyright 2023 Pilates Studio. No animals were harmed in the making.