על הסטודיו

גופאני פעיל החל מיוני 2011, ומציע שיעורים גופאניים תוך שימוש בכלים ותובנות מיוגה, פילאטיס ופלדנקרייז. את הסטודיו מנהלת עינת גוטמן, מורה מנוסה ליוגה ולפילאטיס. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות, באווירה אישית ותומכת, הנשענת על התפיסה לפיה על התרגול להתאים את עצמו למתרגל/ת ולא אחרת. הסטודיו פתוח למתרגלות ומתרגלים בכל רמה וגיל, המבקשים להעניק לגופם את תשומת הלב ההכרחית לתפקודו התקין, לשיקום ולטיפוח האנרגיה הפנימית שלהם.

הגוף הנו השער הישיר ביותר להכרה עצמית. העבודה ממוקדת הגוף מאפשרת לנו לחוות את עצמנו בצורה המיידית והכנה ביותר ומתרחשת היכרות בלתי אמצעית ועמוקה עם העצמי. ה"אני" שלנו הנוכח בכל היבט של קיומנו וגופינו - בכל תא, רקמה, תנועה ונשימה - הופך אז לברור ונוכח יותר ויותר והראייה שלנו את עצמנו - רצונותינו, צרכינו, יכולותינו - וכן את העולם, הופכת לצלולה יותר ויותר.

כמילותיו הבהירות ומלאות החוכמה של סאלווארג'יאן ייסודיאן בספרו "יוגה ובריאות": " אושרו היחידי של האדם הוא למצוא את עצמו. את זאת אנו מבקשים בכל שמחה בכל הרגשת אושר. כאשר האני שלנו נמצא במצב זה, רוגע בתוך עצמו, הרי שקיים שיווי משקל מושלם בכל כוחות החיים הקורנים מתוכנו. במקרה זה גם נפשנו גם גופנו בריאים."